KORONA POLSKI, książeczka Korona Polski, odznaka Korona Polski, Korona Europy, Klub Zdobywców Korony Europy, Korona Karpat, Korona Alp, książeczka Korona Europy, odznaka Korona Europy, idę w góry, Polska turystyka, PTTK, PTT, schronisko góra, strona dla pasjonatów gór, cieszyć się życiem ...
how to develop your own website

© Copyright Korona Polski & CS & RK 2020 - All Rights Reserved

Panteon Zdobywców Korony Polski

Zdobywcy odznaki Korona Polski - stopień złoty 

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane, użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆ ROKOdznaka nr
Lubomir KarpińskiRawa Mazowiecka2020001/05/2020
Roman K.Trzebinia2020002/08/2020
Wioletta SignerskaGrudziądz2020003/09/2020
Karol KocińskiGniewkowo2020004/09/2020
Stanisław JachymSobolów2020005/10/2020
Anna Bukowska-BogaczSobolów2020006/10/2020
Michał MielniczukWarszawa2020007/11/2020
Anna MielniczukHenryków-Urocze2020008/11/2020
Tomasz DeptułaWarszawa2020009/12/2020
czekamy na Ciebie12.04.2021
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Zdobywcy odznaki Korona Polski - stopień srebrny

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane, użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆROK
Lubomir KarpińskiRawa Mazowiecka2020
Zbigniew KowalczykBolesławiec2020
Arkadiusz DrewnickiKolbuszowa2020
Anna MielniczukHenryków-Urocze2020
Michał MielniczukWarszawa2020
Roman K.Trzebinia2020
Anna WiktorAndrychów2020
Michał WiktorAndrychów2020
Karol KocińskiGniewkowo2020
Wioletta SignerskaGrudziądz2020
Antoni KubikPszczyna2020
Teresa ŁukowMiędzylesie2020
Krzysztof PelcOświęcim2020
Mirosław NowakTurza Śląska2020
Stanisław JachymSobolów2020
Anna Bukowska-BogaczSobolów2020
Ewa A. P.Tychy2020
Tomasz DeptułaWarszawa2020
Krzysztof MarganPrusice2020
Szymon KucharskiPoznań2021
Marta KucharskaPoznań2021
Zbigniew WieteckiGorzów Wielkopolski
2021
Kajetan SucheckiKatowice2021
Grzegorz SkrzypekWrocław2021
Natalia WleciałWrocław2021
Andrzej ZawackiWołomin2021
Agata WdowiarzKraków2021
Adam GawełJaworsko2021
----2021
----2021
czekamy na Ciebie12.04.2021
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Zdobywcy odznaki Korona Polski - stopień brązowy

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane, użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆROK
Ewa A. P.Tychy2020
Antoni KubikPszczyna2020
Roman K.Trzebinia2020
Marcin Buraczyński
Smolec2020
Monika BuraczyńskaSmolec2020
Andrzej KuśnierzRacibórz2020
Dariusz HerokRybnik2020
Lubomir KarpińskiRawa Mazowiecka2020
Krzysztof MarganPrusice2020
Daniel JędrzejewskiNowa Wieś Rzeczna2020
Michał WiktorAndrychów2020
Anna WiktorAndrychów2020
Teresa LukowMiędzylesie2020
Janusz WierzbickiSkwierzyna2020
Zdzisław MatyjaBieruń2020
Czesław WodeckiWodzisław2020
Piotr KaczmarekŁowicz2020
Przemysław KulikowskiTychy2020
Sławomir ManikowskiKędzierzyn-Koźle2020
Szymon KucharskiPoznań2020
Marta KucharskaPoznań2020
Krzysztof BułkaPorąbka2020
Bożena TruszkowskaPorąbka2020
Sylwia GiżyckaDzierżoniów2020
Ewa KłosowskaTuchola2020
Krzysztof LorbieckiTuchola2020
Stefan BrzeźnyPawłowice2020
Kajetan SucheckiKatowice2020
Lech  MierzwińskiJelenia Góra2020
Stanisław JachymSobolów2020
Anna Bukowska-BogaczSobolów2020
Andrzej PożogaKielce2020
Bogusława PożogaKielce2020
Marcin KomarskiWrocław2020
Dorota KomarskaWrocław2020
Zbigniew KowalczykBolesławiec2020
Rafał SochaSwarzędz2020
Wojtek GolisŁódź2020
Piotr BogowiczWarszawa2020
Kazimierz JanotaJastrzębie Zdrój2020
Krzysztof PelcOświęcim2020
Dariusz BrzeźniakGliwice2020
Leszek OmelakSzczecin2020
Agnieszka OmelakSzczecin2020
Arkadiusz DrewnickiKolbuszowa2020
Krzysztof SzumielewiczSuchedniów2020
Michał MielczukWarszawa2020
Anna MielczukHenryków-Urocze2020
Czesław FurmanekJasło-Trzcina2020
Ryszard ChmuraWarszawa2020
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości

Zdobywcy odznaki Korona Polski - stopień brązowy

W przeglądarce kliknij na nagłówek tabeli, aby posortować dane, użyj wyszukiwania, aby dane filtrować.

IMIĘ I NAZWISKO MIEJSCOWOŚĆROK
Mirosław BawolskiGóra/Leszno2020
Maciej Obcowski
Warszawa2020
Krzysztof SzyińskiJaworzno2020
Ewa BarzałGdańsk2020
Damian BarzałGdańsk2020
Aneta KołodziejskaMąchocice Kapitulne/Masłów
2020
Grzegorz KołodziejskiMąchocice Kapitulne/Masłów 2020
Tomasz DeptułaWarszawa2020
Krzysztof GregorczykBielsko-Biała/Jaworze
2020
Marlena JarczewskaNowy Tomyśl2020
Wioletta SignerskaGrudziądz2020
Karol KocińskiGniewkowo2020
Beata Stępień-Jaszowska
Niemcz2020
Krzysztof JaszowskiNiemcz2020
Kajetan RzezińskiIława
2020
Sebastian BiełuńskiWrocław2020
Sylwia ZastrzeżyńskaJaworzno2020
Dariusz ZastrzeżyńskiJaworzno2020
Jan SucheckiBojanowo2020
Zygmunt BrodniewiczSkarżysko Kamienna2020
Ewa Pytlarz-OzgaPietrzykowice2020
Mirosław NowakTurza Śląska2020
Krystian GolińskiCzchów2020
Waldemar JaworskiSosnowiec2020
Henryk GutkowskiKraków2020
Urszula GutkowskaKraków2020
Piotr Borkowski
 Jasło 2020
Martyna Stypa 
Sandomierz 2020
Piotr Koziara 
Wrocław 2020
Lucjan Gryt 
Wodzisław Śląski 2020
Przemysław Gryt 
Wodzisław Śląski 2020
Adam Reszewicz
Legnica 2021
Marcin Nowakowski
Legnica 2021
Zbigniew Wietecki 
Gorzów Wielkopolski 2021
Grzegorz Skrzypek 
Wrocław 2021
Natalia Wleciał 
Wrocław 2021
Dawid Dziuba 
Zawiercie 2021
Andrzej Gierlata 
Tychy 2021
Andrzej Zawacki 
Wołomin 2021
Ewa Polańska 
Gostynin 2021
Agata Wdowiarz 
Kraków 2021
Adam Gaweł 
Jaworsko 2021
Wojciech Klich 
Jasło 2021
Marian MarzokHohenhameln2021
----2021
----2021
----2021
----2021
----2021
czekamy na Ciebie12.04.2021
Prezentacja danych odfiltrowanych z całości